Спортни успехи на нашите ученици

27.4.2022 г. 11:14:45

Отлично представяне на Радослав Русанов (ІІІа клас) и Борислав Благоев (Ів клас) от Държавното първенство по карате, гр. София. Радослав зае трето място и спечели 2 бронзови медала, а Борислав – един бронзов. Преди това първокласникът взе 2 златни и 2 бронзови медала в Националната купа „Калоян“. Момчетата тренират за КК „Етър“.
Емануела Иванова( IVа клас) от Държавното първенство по карате зае второ място на ката и второ място на кумите. От турнира в Кюстендил се класира на трето място на ката.

Постижения имат наши възпитаници и във футбола. Калин Дъров (ІІІв клас) беше избран за голмайстор на Международния детски футболен турнир Трявна`2022 и получи купа и златен медал. Калин тренира за ЦСКА.

Медали от футболния турнир в Тетевен завоюваха Денислав Ненчев, Пламен Попов (ІІІг клас), Давид Маринов, Михаел Пенчев (ІІІд клас). Те са част от отбора на ФК „Етър“.

Много добре се представиха и гимнастичките на Международния турнир купа „Левски“. По два златни медала завоюваха Беатрис Ангелова, Марая Христова, София Александрова (Ів клас).Два златни медала и едно пето място има Виктория Николаева (ІІд клас), 3 сребърни медала и 1 бронз завоюва Лилия Мицова (ІІд клас), сребро и две седми места зае Габриела Коларова (ІІІд клас). Отличиха се и Елизабет Антонова (ІІа клас), Божидара Минчева (ІІІд клас), Пресияна Колева (ІІІг клас) и Никол Колева (ІІІб клас). Момичетата тренират за КХГ "Етър"