Разпределение по зали на учениците, които
ще вземат участие в общински кръг на олимпиадата по история и цивилизации
на 13.01.2024 г.
СТАЯ № 201, Общински кръг на олимпиада по ИЦ, 13.01.2024 г.
|
№
|
Име, презиме, фамирия на ученика
|
Паралелка
|
-
|
Атанас Атанасов Грозданов
|
VI а
|
-
|
Стефания Димитрова Христова
|
VI а
|
-
|
Виктор Станимиров Стоянов
|
VI б
|
-
|
Калоян Стоянов Владински
|
VI б
|
-
|
Христиан Николаев Николов
|
VI б
|
-
|
Милен Ивов Дългичев
|
VI в
|
-
|
Иван Захариев Мишев
|
VI в
|
-
|
Павел Тодоров Герев
|
VI в
|
-
|
Павел Свиленов Адамов
|
VI в
|
-
|
Филип Йорданов Мошев
|
VI в
|
-
|
Ивайла Валентинова Ламбева
|
VI в
|
-
|
Нели Димитрова Колева
|
VI в
|
-
|
Йоанна Калоянова Стоенчева
|
VI в
|
-
|
Борис Детелинов Гогов
|
VI в
|
-
|
Анна Анатолиева Пеева
|
VI в
|
-
|
Никол Светославова Котларова
|
VI в
|
-
|
Валентин Диянов Митев
|
VI г
|
-
|
Калоян Ивайлов Костов
|
VI г
|
-
|
Стефан Георгиев Владимиров
|
VI г
|
-
|
Мартин Росенов Ташков
|
VI г
|
-
|
Константин Иванов Кирилов
|
VI д
|
-
|
Денислав Миренов Джуров
|
VI д
|
-
|
Никола Ивов Тотев
|
VI д
|
СТАЯ № 405, Общински кръг на олимпиада по ИЦ, 13.01.2024 г.
|
№
|
Име, презиме, фамирия на ученика
|
Паралелка
|
-
|
Виктор Ивов Иванов
|
V а
|
-
|
Никул Недков Еленски
|
V а
|
-
|
Виктория Павлинова Костадинова
|
V б
|
-
|
Йордан Колев Иванов
|
V б
|
-
|
Йордан Мирославов Костадинов
|
V б
|
-
|
Миа Георгиева Пометкова
|
V б
|
-
|
Моника Димитрова Витанова
|
V б
|
-
|
Габрина Веселинова Стоянова
|
V б
|
-
|
Борис Георгиев Цветков
|
V в
|
-
|
Георги Недялков Калпакчиев
|
V в
|
-
|
Александра Мирославова Стефанова
|
V в
|
-
|
Алекси Калинов Маринов
|
V в
|
-
|
Патрик Станимиров Братоев
|
V в
|
-
|
Виктор Иванов Иванов
|
V в
|
СТАЯ № 406, Общински кръг на олимпиада по ИЦ, 13.01.2024 г.
|
№
|
Име, презиме, фамирия на ученика
|
Паралелка
|
1.
|
Биляна-Мари Катева Великова
|
V г
|
2.
|
Дария Радославова Ангелова
|
V г
|
3.
|
Калина Добромирова Иванова
|
V г
|
4.
|
Магдалена Даниелова Митева
|
V г
|
5.
|
Симон Чавдаров Маринов
|
V г
|
6.
|
Сияна Ангелова Йорданова
|
V г
|
7.
|
Сияна Яворова Янкова
|
V г
|
8.
|
Красимир Свиленов Младенов
|
V г
|
9.
|
Денислав Динков Ненчев
|
V г
|
10.
|
Калина Петрова Петрова
|
V г
|
11.
|
Гарсия Рейхан Кадиров
|
V д
|
12.
|
Иван Цонев Иванов
|
V д
|
13.
|
Михаел Бисеров Пенчев
|
V д
|
14.
|
Пламен Нейков Нейков
|
V д
|
СТАЯ № 407, Общински кръг на олимпиада по ИЦ, 13.01.2024 г.
|
№
|
Име, презиме, фамирия на ученика
|
Паралелка
|
1.
|
Александра Станиславова Ставрева
|
VII а
|
2.
|
Магдалена Пенчева Бояджиева
|
VII а
|
3.
|
Христо Христов Василев
|
VII а
|
4.
|
Виктория Ивайлова Цанева
|
VII а
|
5.
|
Румяна Богомилова Канъкова
|
VII б
|
6.
|
Велимира Ивайлова Евгениева
|
VII б
|
7.
|
Миа Станева
|
VII б
|
8.
|
Симеон Филипов Хаджийски
|
VII б
|
9.
|
Петър Мирославов Петров
|
VII б
|
10.
|
Никол Кирилова Вълчева
|
VII б
|
11.
|
Теодор Колев Колев
|
VII в
|
12.
|
Антоан Антонов Амонс
|
VII в
|
13.
|
Никола Миленов Цветанов
|
VII в
|
14.
|
Божидар Георгиев Георгиев
|
VII г
|
15.
|
Моника Михайлова Ганева
|
VII г
|
16.
|
Йоана Йонкова Славчева
|
VII г
|
17.
|
Ясен Стоянов Михайлов
|
VII д
|
18.
|
Никола Стоянов Николов
|
VII д
|