Разпределение по зали на учениците, които
ще вземат участие в общински кръг на олимпиадата по български език и литература
на 20.01.2024 г.
СТАЯ № 404, Общински кръг на олимпиада по БЕЛ, 20.01.2024 г.
|
№
|
Име, презиме, фамирия на ученика
|
Паралелка
|
-
|
Александра Асенова Дачева
|
V а
|
-
|
Владислав Станимиров Минков
|
V а
|
-
|
Дария Василева Василева
|
V а
|
-
|
Ивайла Цветанова Иванова
|
V а
|
-
|
Янислава Христова Василева
|
V а
|
-
|
Александра Мирославова Стефанова
|
V в
|
-
|
Александър Георгиев Апостолов
|
V в
|
-
|
Борис Георгиев Цветков
|
V в
|
-
|
Виктор Иванов Иванов
|
V в
|
-
|
Георги Недялков Калпакчиев
|
V в
|
-
|
Диана Тодорова Тодорова
|
V в
|
-
|
Калоян Цветомиров Игнатов
|
V в
|
-
|
Патрик Станимиров Братоев
|
V в
|
-
|
Яница Данаилова Стефанова
|
V в
|
СТАЯ № 405, Общински кръг на олимпиада по БЕЛ, 20.01.2024 г.
|
№
|
Име, презиме, фамирия на ученика
|
Паралелка
|
-
|
Виктория Павлинова Костадинова
|
V б
|
-
|
Габрина Веселинова Стоянова
|
V б
|
-
|
Моника Диянова Русева
|
V б
|
-
|
Аделина Викторова Василева
|
V г
|
-
|
Биляна-Мари Катева Великова
|
V г
|
-
|
Дария Радославова Ангелова
|
V г
|
-
|
Денислав Динков Ненчев
|
V г
|
-
|
Калина Добромирова Иванова
|
V г
|
-
|
Калина Петрова Петрова
|
V г
|
-
|
Красимир Свиленов Младенов
|
V г
|
-
|
Магдалена Даниелова Митева
|
V г
|
-
|
Полина Руменова Младенова
|
V г
|
-
|
Сандра Стефанова Николова
|
V г
|
-
|
Сияна Ангелова Йорданова
|
V г
|
СТАЯ № 406, Общински кръг на олимпиада по БЕЛ, 20.01.2024 г.
|
№
|
Име, презиме, фамирия на ученика
|
Паралелка
|
1.
|
Божидара Пламенова Минчева
|
V д
|
2.
|
Габриела Младенова Коларова
|
V д
|
3.
|
Гарсия Рейхан Кадиров
|
V д
|
4.
|
Дария Банкова Петрова
|
V д
|
5.
|
Иван Цонев Иванов
|
V д
|
6.
|
Кристина Рашкова Рашева
|
V д
|
7.
|
Кристияна Пламенова Христова
|
V д
|
8.
|
Михаел Бисеров Пенчев
|
V д
|
9.
|
Пламен Нейков Нейков
|
V д
|
10.
|
Пламена Цветанова Иванова
|
V д
|
11.
|
Сияна Пламенова Чангова
|
V д
|
12.
|
Христо Пламенов Коев
|
V д
|
СТАЯ № 407, Общински кръг на олимпиада по БЕЛ, 20.01.2024 г.
|
№
|
Име, презиме, фамирия на ученика
|
Паралелка
|
1.
|
Дария Георгиева Белчева
|
VI а
|
2.
|
Емануела Иванова Иванова
|
VI а
|
3.
|
Кристиана Спасова Даскалова
|
VI а
|
4.
|
Любена Калоянова Великова
|
VI а
|
5.
|
Анна Анатолиева Пеева
|
VI в
|
6.
|
Борис Детелинов Гогов
|
VI в
|
7.
|
Давид Маринов Стефанов
|
VI в
|
8.
|
Ивайла Валентинова Ламбева
|
VI в
|
9.
|
Милен Ивов Дългичев
|
VI в
|
10.
|
Нели Димитрова Колева
|
VI в
|
11.
|
Никол Светославова Котларова
|
VI в
|
12.
|
Павел Тодоров Герев
|
VI в
|
13.
|
Филип Йорданов Мошев
|
VI в
|
14.
|
Христо Ивайлов Иванов
|
VI в
|
СТАЯ № 408, Общински кръг на олимпиада по БЕЛ, 20.01.2024 г.
|
№
|
Име, презиме, фамирия на ученика
|
Паралелка
|
1.
|
Виктор Станимиров Стоянов
|
VI б
|
2.
|
Димитър Николаев Неделчев
|
VI б
|
3.
|
Денислав Георгиев Райнов
|
VI г
|
4.
|
Елия Симеонова Христова
|
VI г
|
5.
|
Ива Мяо Йен
|
VI г
|
6.
|
Павлета Светлозарова Мицова
|
VI г
|
7.
|
Стефан Георгиев Владимиров
|
VI г
|
8.
|
Кристияна Пламенова Няголова
|
VI д
|
9.
|
Магдалена Калинова Динева
|
VI д
|
10.
|
Никола Ивов Тотев
|
VI д
|
11.
|
Пресияна Чудомирова Пенева
|
VI д
|
СТАЯ № 201, Общински кръг на олимпиада по БЕЛ, 20.01.2024 г.
|
№
|
Име, презиме, фамирия на ученика
|
Паралелка
|
1.
|
Александра Станиславова Ставрева
|
VII а
|
2.
|
Виктория Ивайлова Цанева
|
VII а
|
3.
|
Магдалена Пенчева Бояджиева
|
VII а
|
4.
|
Христо Христов Василев
|
VII а
|
5.
|
Айя Чудомирова Драгнева
|
VII б
|
6.
|
Миа Станева
|
VII б
|
7.
|
Моника Росенова Пенчева
|
VII б
|
8.
|
Никол Илиянова Колева
|
VII б
|
9.
|
Никол Кирилова Вълчева
|
VII б
|
10.
|
Румяна Богомилова Канъкова
|
VII б
|
11.
|
София Радославова Радева
|
VII б
|
12.
|
Александра Николаева Александрова
|
VII в
|
13.
|
Данаил Иванов Боев
|
VII в
|
14.
|
Йоан Димитров Симеонов
|
VII в
|
15.
|
Теодор Колев Колев
|
VII в
|
16.
|
Алессиа Асенова Русева
|
VII г
|
17.
|
Божидар Георгиев Георгиев
|
VII г
|
18.
|
Йоанна Кременова Мошева
|
VII г
|
19.
|
Калоян Ивайло Станчев
|
VII г
|
20.
|
Мартина Мариянова Минчева
|
VII г
|
21.
|
Никол Петкова Димитрова
|
VII г
|
22.
|
Вихра Христова Русева
|
VII д
|
23.
|
Зорница Евгениева Тотева
|
VII д
|
24.
|
Самуил Станимиров Гецов
|
VII д
|
25.
|
Ясен Стоянов Михайлов
|
VII д
|