Учител
|
Клас
|
Дата
|
Час за среща
|
Кабинет
|
Галя Лицова – класен ръководител
|
I A
|
06.03.2024г.
|
17:30 – 19:30 ч.
|
104
|
Милена Илиева – учител ГЦОУД
|
I A
|
06.03.2024г.
|
17:30 – 19:30 ч.
|
114
|
Александрина Христова – класен ръководител
|
I Б
|
06.03.2024г.
|
17:30 – 19:30 ч.
|
105
|
Маргарита Рачева – учител ГЦОУД
|
I Б
|
06.03.2024г.
|
17:30 – 19:30 ч.
|
101 л.
|
Цветана Петрова – класен ръководител
|
I В
|
06.03.2024г.
|
17:30 – 19:30 ч.
|
106
|
Людмила Людмилова – учител ГЦОУД
|
I В
|
06.03.2024г.
|
17:30 – 19:30 ч.
|
101 д.
|
Денислава Йовчева- класен ръководител
|
I Г
|
06.03.2024г.
|
17:30 – 19:30 ч.
|
107
|
Мартина Георгиева – учител ГЦОУД
|
I Г
|
06.03.2024г.
|
17:30 – 19:30 ч.
|
301
|
Антоанета Николова – класен ръководител
|
I Д
|
06.03.2024г.
|
17:30 – 19:30 ч.
|
108
|
Габриела Начева – учител ГЦОУД
|
I Д
|
06.03.2024г.
|
17:30 – 19:30 ч.
|
402
|
Милена Димитрова – класен ръководител
|
II А
|
06.03.2024г.
|
18:00 – 20:00 ч.
|
207
|
Иван Мешеков – учител ГЦОУД
|
II А, В
|
06.03.2024г.
|
18:00 – 20:00 ч.
|
310
|
Петя Йорданова – класен ръководител
|
II Б
|
06.03.2024г.
|
18:00 – 20:00 ч.
|
208
|
Нина Русева – учител ГЦОУД
|
II Б
|
06.03.2024г.
|
18:00 – 20:00 ч.
|
309
|
Ивелина Стефанова – класен ръководител
|
II В
|
06.03.2024г.
|
18:00 – 20:00 ч.
|
209
|
Светлана Тонкова – класен ръководител
|
II Г
|
06.03.2024г.
|
18:00 – 20:00 ч.
|
210
|
Венислава Панайотова – учител ГЦОУД
|
II Г
|
06.03.2024г.
|
18:00 – 20:00 ч.
|
312
|
Яна Данова – класен ръководител
|
II Д
|
06.03.2024г.
|
18:00 – 20:00 ч.
|
211
|
Нели Дончева – учител ГЦОУД
|
II Д
|
06.03.2024г.
|
18:00 – 20:00 ч.
|
213
|
Поля Трендафилова – класен ръководител
|
III А
|
06.03.2024г.
|
18:30 – 20:30 ч.
|
304
|
Росица Трифонова – учител ГЦОУД
|
III А
|
06.03.2024г.
|
18:00 – 20:00 ч.
|
113 А
|
Мила Велчева – класен ръководител
|
III Б
|
06.03.2024г.
|
18:30 – 20:30 ч.
|
305
|
Силвия Сърнева – учител ГЦОУД
|
III Б
|
06.03.2024г.
|
18:00 – 20:00 ч.
|
113 Б
|
Светлана Симеонова – класен ръководител
|
III В
|
06.03.2024г.
|
17:00 – 19:00 ч.
|
306
|
Стиляна Стоянова – учител ГЦОУД
|
III В
|
06.03.2024г.
|
17:00 – 19:00 ч.
|
111
|
Десислава Кирилова – класен ръководител
|
III Г
|
06.03.2024г.
|
18:00 – 20:00 ч.
|
307
|
Магдалена Ангелова – учител ГЦОУД
|
III Г
|
06.03.2024г.
|
18:00 – 20:00 ч.
|
110 А
|
Галина Илчева – класен ръководител
|
III Д
|
06.03.2024г.
|
18:30 – 20:30 ч.
|
308
|
Диана Стефанова – учител ГЦОУД
|
III Д
|
06.03.2024г.
|
18:00 – 20:00 ч.
|
110 Б
|
Ваня Колева – класен ръководител
|
IV А
|
06.03.2024г.
|
18:30 – 20:30 ч.
|
404
|
Теодора Белчева – учител ГЦОУД
|
IV А, Б
|
06.03.2024г.
|
18:00 – 20:00 ч.
|
412
|
Веселина Дойнова – класен ръководител
|
IV Б
|
06.03.2024г.
|
18:00 – 20:00 ч.
|
405
|
Дияна Сутрова – учител ГЦОУД
|
IV Б, В
|
06.03.2024г.
|
18:00 – 20:00 ч.
|
409
|
Диана Чоканова – класен ръководител
|
IV В
|
06.03.2024г.
|
18:00 – 20:00 ч.
|
406
|
Стефка Стоянова – класен ръководител
|
IV Г
|
06.03.2024г.
|
18:30 – 20:30 ч.
|
407
|
Николинка Янкова – класен ръководител
|
IV Д
|
06.03.2024г.
|
18:00 – 20:00 ч.
|
408
|
Кремена Стоянова – учител ГЦОУД
|
IV Д, Б
|
06.03.2024г.
|
18:00 – 20:00 ч.
|
410
|
Мирослав Василев – учител по ФВС
|
III и IV
|
06.03.2024г.
|
18:30 – 20:00 ч.
|
Физкултурен салон
|
Валентина Найденова – учител по изобразително изкуство
|
IV А, Б, В, Г
|
06.03.2024г.
|
17:30 – 20:00 ч.
|
205
|
Елеонора Чергиланова - учител по изобразително изкуство
|
IV Д
|
06.03.2024г.
|
17:00 – 18:00 ч.
|
205
|
Йордан Морчев – учител по Компютърно моделиране
|
III и IV
|
06.03.2024г.
|
18:00 – 20:00 ч.
|
201
|
Ирена Пенчев – учител по Английски език
|
Начален етап
|
06.03.2024г.
|
18:00 – 20:00 ч.
|
310
|
Петя Дерибеева – учител по Английски език
|
Начален етап
|
06.03.2024г.
|
18:00 – 20:00 ч.
|
302 д.
|
Калояна Геновска – учител по Английски език
|
Начален етап
|
06.03.2024г.
|
18:30 – 20:30 ч.
|
302 л.
|
Кристина Павлова
|
ПГ „а“
|
06.03.2024г.
|
17:30 – 19:30 ч.
|
102
|
Ваня Костуркова
|
ПГ „б“
|
06.03.2024г.
|
12:30 – 13:30 ч.
|
301
|
Даниела Стоянова – педагогически съветник
|
НЕ, ПЕ
|
06.03.2024г.
|
17:30 – 19:30 ч.
|
206
|
Станимира Пенчева - психолог
|
НЕ, ПЕ
|
06.03.2024г.
|
17:30 – 19:30 ч.
|
119
|
Румяна Иванова – ресурсен учител
|
НЕ, ПЕ
|
06.03.2024г.
|
17:30 – 19:30 ч.
|
118
|
Маргарита Василева - логопед
|
НЕ, ПЕ
|
06.03.2024г.
|
17:30 – 19:30 ч.
|
БИЦ
|